Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

bestuur

bestuur

Voorzitter:
Pieter Veenstra
06-10618560
voorzitter@vvdindua.nl

Secretaris:
Melvin de Vries
06-29345636
secretaris@vvdindua.nl

Penningmeester:
Jan Ton
06-46445716
penningmeester@vvdindua.nl

Voorzitter Jeugdcommissie (vice voorzitter bestuur):
Wouter Boogaard
06-22772101
jeugdcommissie@vvdindua.nl
vicevoorzitter@vvdindua.nl

Technische Voetbalzaken Senioren:
Tim Rood
06-23758360
voetbalzaken@vvdindua.nl
gvoetbal@vvdindua.nl
walkingfootball@vvdindua.nl

Bestuurslid vrijwilligers, leden & taakplicht

Vacant 

Bestuurslid Sponsoring & onderhoud:
Vacant 
sponsoring@vvdindua.nl
onderhoud@vvdindua.nl

Bestuurslid Kantinezaken:
Vacant
kantinecommissie@vvdindua.nl 


Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!